w

Złodzieje katalizatorów zostali przyłapani. Podczas ataku jeden potrącił drugiego (wideo)

Ucieczka złodziei katalizatorów
Złodzieje katalizatorów zostali przyłapani. Podczas ataku jeden potrącił drugiego (wideo)

To prawdziwa plaga. Kradzieże tej części są popularne na całym świecie. Wielka Brytania nie jest tu wyjątkiem.

Ta historia wydarzyła się 15 grudnia w Manchesterze. Funkcjonariusze namierzyli podejrzanych i starali się ich zatrzymać. Złodzieje katalizatorów zostali przyłapani, ale nie zamierzali odpuszczać. Próbowali nie tylko uciekać, ale też atakować.

Nagranie pochodzące z kamery umieszczonej w radiowozie ujawnia kluczowy moment. Samochód podejrzanych zatrzymał się na środku ulicy. Drzwi Volkswagena Jettty otworzyły się z obu stron. Z kabiny wyszedł jednak tylko jeden mężczyzna. I wtedy zaczęła się prawdziwa akcja.

Nieudany atak, udana ucieczka

Zamaskowany, rosły człowiek postanowił zaatakować radiowóz. Rzucił w pojazd jakimś narzędziem, które odbiło się od maski. Z kolei jego wspólnik siedzący za kierownicą niemieckiego sedana wpadł na pomysł, by wrzucić bieg wsteczny i gwałtownie ruszyć.

Szybko okazało się, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Podejrzany doprowadził do niegroźnej stłuczki, która nie uszkodziła pojazdu policyjnego. Co ciekawe, jednocześnie potrącił swojego kolegę – otwartymi drzwiami.

Mężczyzna upadł na asfalt, ale zdołał się pozbierać. Wydaje się, że drzwi zostały wyrwane z zawiasów. Jak się okazało, złodzieje katalizatorów zdołali uciec, co oznacza, że posiłki nie dotarły na czas.

Policja prosi więc o pomoc mieszkańców Manchesteru, którzy mogą mieć wiedzę na temat złodziei lub Jetty z uszkodzonymi drzwiami i tylnym zderzakiem.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nieudany poślizg BMW

Kolejny poślizg bawarskim kompaktem. Czy to ten sam, co „skosił” znak? Raczej nie zdążyłby wyklepać (wideo)

Pagani Puro

Certyfikat autentyczności Pagani – taka książka serwisowa premium. Cenna rzecz dla nabywców