w

Zlekceważenie czerwonego światła – szybka karma (wideo)

Przepisy są po to, by użytkownicy dróg mogli przemieszczać się w bezpiecznych okolicznościach. Ich przestrzeganie nie jest jednak oczywiste dla wszystkich.

To oczywiście rodzi niepożądane sytuacje, które w skrajnych okolicznościach mogą skończyć się tragedią. Do najbardziej ryzykownych zachowań należą przekroczenia prędkości, wymuszenia pierwszeństwa i przejazdy na czerwonym.

Szybka karma za zlekceważenie sygnalizacji

Tego ostatniego „grzechu drogowego” dopuścił się użytkownik Focusa ST poprzedniej generacji. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że robi to na oczach funkcjonariuszy w nieoznakowanym radiowozie – czarnym SUV-ie. Jak można się domyślać, mundurowi podjęli natychmiastową interwencję.

Pamiętajcie, by nie powielać takich zachowań. Nigdy nie wiadomo, z której strony nadjedzie jakiś pojazd, dlatego bezwzględnie należy szanować światła i czekać na swoją kolej.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świat jest biedniejszy o kolejne bezwypadkowe F40. Nieudana jazda próbna…

Dachował sportowym MINI w dniu dostawy – na własnym podwórku (wideo)