w

Zepchnął kierowcę z pasa: doprowadził do dachowania i zderzenia 3 aut (wideo)

Zepchnął kierowcę z pasa
Doprowadził do dachowania i zderzenia 3 aut

Agresja jest niestety coraz częstszym zjawiskiem w ruchu drogowym. I nie jest to jedynie nasz problem, czego dowodem mogą być Stany Zjednoczone.

Kolejna tego typu sytuacja wydarzyła się w Kalifornii. Na nagraniu można dostrzec, jak kierowca Nissana Xterry jedzie na zderzaku użytkownikowi Toyoty Prius. W pewnym momencie zmienia pas na lewy i celowo wjeżdża w japońską hybrydę. To powoduje utratę panowania nad pojazdami.

Sprawca zdarzenia uderza w barierę energochłonną i jakimś cudem odzyskuje kontrolę nad autem. Nie zamierzał jednak udzielać pomocy – uciekł z miejsca wypadku. Osoba prowadząca Toyotę nie miała tyle szczęścia. Najpierw uderzyła w Mazdę MPV, a następnie dachowała.

Miejmy nadzieję, że przestępca (bo inaczej nazywać go nie można) zostanie złapany i odpowie za swoje zachowanie. Pamiętajcie, by zawsze powstrzymywać negatywne emocje na drodze.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyprzedzanie poboczem zakończone zderzeniem

Postanowił wyprzedzać poboczem: zderzył się z dźwigiem (wideo)

Mechanicy wygrali drugie życie

Mechanicy wygrali drugie życie: ciągnik spadł sekundy po ich działaniach (wideo)