w

Żegnaj Edd! Nowy sezon Fanów Czterech Kółek z nowym mechanikiem (oficjalny teaser)

Od kilku miesięcy wiemy, że Edd China opuścił szeregi Fanów Czterech Kółek. Bardzo duża grupa fanów nie jest zadowolona z tego powodu…

Trzeba jednak na to spojrzeć w nieco szerszy sposób. Znany na całym świecie mechanik zajmie się swoim projektem, dzięki czemu będziemy mogli obejrzeć nie jeden, a dwa ciekawe programy o tematyce motoryzacyjnej. Stanie się więc to samo, co dotyczy Top Gear i The Grand Tour, które są coraz bardziej dopracowanymi produkcjami nabierającymi nowych charakterów.

https://www.youtube.com/watch?v=MHhaUz4iAeU

Powodzenie 14-go sezonu Wheeler Dealers (który zadebiutuje już 4 października) uzależnione jest od nowego partnera Mike’a Brewera. Został nim Ant Anstead. U góry możecie zobaczyć oficjalną, 30-sekundową zapowiedź nowych wyzwań, które czekają te dwie ciekawe osobistości. W materiale znajdują się też wybrane samochody. Pod spodem prezentujemy natomiast próbkę telewizyjnych możliwości nowego mechanika:

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprzedaż nowych aut w Polsce (styczeń-sierpień 2017)

Silnik 3.0 dCi (Renault) – opinie, problemy, awarie, eksploatacja