w

Żart dziennikarza na premierze auta wywołał aferę we Włoszech (Video)

Dziennikarze motoryzacyjni to taka grupa społeczna, jak każda inna. Znajdziemy w niej zarówno tych spokojnych i cichych, jak i nieco bardziej „aktywnych” lubiących pożartować. Do których ja należę? Tym razem nie o mnie…

Dzisiejszy bohater bez wątpienia reprezentuje tych drugich. Przy okazji międzynarodowej premiery Skody Karoq na Sycylii postanowił nagrać materiał, w którym nawiązuje do mafijnej historii wyspy. W tym celu włożył do bagażnika związanego sznurem kolegę, którego obecność miała symbolizować porwanie. Muzyka z filmu „Ojciec Chrzestny” dopełniała całości.

Niestety, ta forma nie spodobała się nie tylko na Sycylii, ale także w wielu innych regionach. Do redakcji francuskiego Auto Moto Magazine zaczęły napływać skargi od oburzonych obywateli. Niezadowolenia nie krył także senator Giuseppe Lumia, który zasiada w komisji ds. walki z mafią. Materiał został więc usunięty, ale każdy wie, że internet nie zapomina. Nie trzeba było długo czekać na jego powrót. Sami zobaczcie, czy „medialna burza” została słusznie wywołana:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mistrzyni parkowania 2017 (Video)

Francuski koncern buduje plan rozwoju Opla