w

Zapowiedź nowego BMW Serii 7 (Video)

BMW za pośrednictwem serwisu YouTube udostępniło krótką zapowiedź najnowszej generacji flagowej „siódemki”. Czy będzie lepsza od poprzednika?

https://www.youtube.com/watch?v=3hnYf-Xvmss

Design największej limuzyny z Monachium nie ulegnie wielkim przeobrażeniom – w tej klasie stawia się przede wszystkim na ewolucję, a obecna generacja udanie trafia w gusta klientów. Z przodu po bokach charakterystycznych „nerek” pojawią się laserowe reflektory. Na razie BMW nie ujawniło zbyt wielu szczegółów technicznych. Wiadomo, że model stracił około 130 kg wagi dzięki szerszemu zastosowaniu elementów z włókna węglowego. Do nowej „siódemki” zawitają najnowsze silniki z gamy TwinPower. We wnętrzu pojawi się jeszcze bardziej rozbudowany system multimedialny z funkcją sterowania za pomocą gestów. Na więcej szczegółów musimy poczekać do 10 czerwca.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Volkswagen Golf TSI BlueMotion

Mazda 2 SKYACTIV-G 90 KM 6AT SkyENERGY – Udana, choć nietania