w

Zaawansowany auto detailing wnętrza. Ależ metamorfoza! (wideo)

Pranie wnętrza samochodu
Zaawansowany auto detailing wnętrza. Ależ metamorfoza! (wideo)

Nie jest tajemnicą, że niektórzy użytkownicy pojazdów nie dbają o ich stan podczas wzmożonej eksploatacji.

Odkurzanie i mycie to czynności, które są im obce. Jeżeli auto pracuje w trudnych warunkach, to nietrudno o konsekwencje takiego lekceważenia. To nagranie pokazuje jak ciężko doprowadzić zapuszczoną kabinę do stanu pierwotnego. Zaawansowany auto detailing wnętrza pozwala jednak uzyskać zadowalający efekt.

Warto zwrócić uwagę na zakres narzędzi. Wykorzystano kilka urządzeń czyszczących i piorących, a także szereg detergentów pomagających w pozbyciu się brudu. Wszystko wymagało wiele godzin wytężonej pracy fizycznej, co z pewnością nie było ani przyjemne, ani tanie.

Czyszczenie wnętrza

Kabina Toyoty Thundry była tak ubrudzona, że trzeba było wyjąć fotele, żeby dokładnie wyczyścić tapicerowaną podłogę. Fotele wymagały kilkukrotnego prania, bo rozlano na nich wiele bliżej nieokreślonych płynów.

W niemal wszystkich zakamarkach znajdowały się monety. Brud był tak duży, że niektóre zostały przyklejone. Konieczna była para, która umożliwiła ich odklejenie. Co ciekawe, monety znajdowały się nawet w dyszach nawiewu.

W końcu udało się uzyskać zamierzony efekt. Tak ciężka praca zasługuje na uznanie. Niemniej jednak lepiej dbać o samochód na bieżąco, by nie musieć oddawać go do specjalistów. Pamiętajmy, że w zapuszczonym wnętrzu trudno o dobre samopoczucie. Można również ubrudzić świeżo wyprane ubranie. Poza tym, zwyczajnie wstyd doprowadzić kabinę do takiego stanu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyprzedzanie przez rondo

Dąbrowa Górnicza. „Przelot” pod prąd przez rondo. Kierowcę MINI poniosła fantazja (wideo)

Yugo GVC Cabrio

Unikatowy kabriolet, który nie zrobi na nikim wrażenia. Oto Yugo GVC Cabrio