w

Wypadek trzech radiowozów: Ciekawe, czy dzwonili po policję (wideo)

Wypadek trzech radiowozów: Ciekawe, czy dzwonili po policję (wideo)

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej numer 15 w miejscowości Brzozie Lubawskie.

Wypadek trzech radiowozów (choć niektóre media sugerują, że czterech) odbił się szerokim echem. Trudno jednak żeby było inaczej. Policjanci jadący oznakowanymi samochodami zmierzali w bliżej nieokreślonym kierunku.

W pewnym momencie, pierwsze auto w kolumnie zwolniło, bo jego kierowca zamierzał zjechać na parking znajdujący się po lewej stronie. I wtedy się zaczęło… Mundurowi prowadzący radiowozy nie zachowali bezpiecznego odstępu, a na dodatek pozwolili sobie na zagapienie. W wyniku tego doszło do efektu domina.

Trzy radiowozy zderzyły się ze sobą, generując poważne zniszczenia. Kilku policjantów trafiło natomiast do szpitala. Jesteśmy ciekawi, czy sprawców jest więcej niż jeden (któryś z przodu też mógł nie wyhamować) i czy ich przewinienia będą traktowane tak samo, jak te zwykłych kierowców.

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tesla Model 3 drag race

Tesla Model 3: Nowa kontra stara (drag race)

Renault Arkana test łosia

Renault Arkana w teście łosia: Całkiem niezły wynik francuskiego SUV-a (wideo)