w

Wyjątkowe BMW M3 w Abu Dhabi

Każdy doskonale wie, że w Abu Dhabi można znaleźć wiele fantastycznych samochodów. Jednym z przykładów może być nietypowo skonfigurowane BMW.

To M3 w świetnym, żółtym kolorze (Individual Speed Yellow), który nie jest zbyt popularny w Europie. Uzupełniają go czarne wstawki – i to nie byle jakie, bo są częścią pakietu M Performance. Wśród ciekawych opcji znajdują się także: układ wydechowy z tytanowymi końcówkami, karbonowy dyfuzor, spoiler na klapie bagażnika, nakładki na lusterka, dokładka zderzaka (z modelu M4 GTS), maska (również z M4 GTS) i nakładki na progi. We wnętrzu również znajdziemy elementy z włókna węglowego. Poza tym, można liczyć na żółte wstawki w kokpicie i przeszycia, które ożywiają kabinę.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Osobiście nigdy nie będzie mnie stać na to auto – sorry jestem realistą. Pewnie nawet jakbym je dostał/wygrał, sprzedałbym. ALE. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy Bawarią a Bawarią wybrałbym G-Power zamiast M-Power. Te customy spod alpinki są nie tylko niesamowite z wyglądu ale również dopakowane sprzętowo. No i tam chłopaki nie boją się ingerować w diesla – mimo tego jak bardzo jest to trudne i niebezpieczne dla silnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford Sierra Cosworth RS500 sprzedany za górę pieniędzy

Porsche 993 GT2 trafi na aukcję