w

Williams pokazał bolid na sezon 2020 – wygląda na szybki, ale…

Williams nie ma ostatnio zbyt wielu powodów do zadowolenia. Jeden z najbardziej utytułowanych zespołów Formuły 1 nie radzi sobie z organizacją, czego dowodem są trzy poprzednie sezony.

Sytuacja finansowa też nie jest wesoła. Kolejnym gwoździem okazało się odejście sponsora tytularnego – firmy Rokit. Brytyjski team nie zamierza jednak się poddać, czego dowodem były pierwsze testy, które odbyły się przed nadejściem pandemii. Nie było może rewelacji, ale dało się zauważyć postęp w porównaniu do 2019 roku. Przede wszystkim, wyjechali na czas z alei serwisowej…

Bolid Williamsa na sezon 2020

Koronawirus wstrzymał jednak wszystkich, ale to najsłabsze zespoły ucierpiały na tym najbardziej. Coraz większe spekulacje na temat przyszłości Williamsa chwilowo ucichły, bo są ku temu powody – oficjalne zaprezentowanie barw maszyny, która ma rywalizować w tym, bądź co bądź, wyjątkowym sezonie.

Trzeba przyznać, że tym razem projektanci spisali się bardzo dobrze i zestawienie kolorów nie przypomina pasty do zębów. Głównym motywem jest biel, ale nie brakuje też czerni i odcieni niebieskiego. Miejmy nadzieję, że to dobry prognostyk i ekipa z Grove wygrzebie się z dołka.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dealer Porsche zorganizował kino samochodowe. Efekt zaskakuje!

Bentley Bentayga 2021 zbliża się wielkimi kołami. Oficjalna zapowiedź (wideo)