w

Walka uliczna na gołe pięści. „Cały ruch zamarł, gdy jeden upadł na asfalt” (wideo)

Bijatyka na drodze
Walka uliczna na gołe pięści. "Cały ruch zamarł, gdy jeden upadł na asfalt" (wideo)

Nie trzeba być geniuszem, by zdawać sobie sprawę, że agresja nie prowadzi do niczego dobrego, tym bardziej w ruchu drogowym.

Niekiedy jednak nie da się jej powstrzymać. Powód? Zszargane nerwy, na którymi człowiek nie potrafi zapanować. Ta walka uliczna na środku drogi jest tego kolejnym dowodem. Miała miejsce na Węgrzech.

Nie wiadomo, co było przyczyną konfliktu. Świadek, który miał kamerę rejestrującą obraz przed pojazdem dotarł do newralgicznego punktu, gdy konflikt już trwał. Po chwili pojawiły się rękoczyny. Nie były to zwykłe przepychanki.

>Bójka na A4 w Katowicach. Awanturnicy zablokowali pas (wideo)

W ruch poszły pieści. Jeden z uczestników bójki upadł na sąsiednią jezdnię, gdy korzystali z niej inni kierowcy. Niewiele brakowało i przejechałby po nim kierowca Smarta. Na tym jednak nie skończyła się ta absurdalna sytuacja.

Po chwili doszło do kolejnej eskalacji nerwów. Kolejny raz używane były ręce i nogi. Ten sam mężczyzna upadł na asfalt, tyle że już po tej stronie jezdni, na której ruch był wstrzymany – właśnie przez bójkę.

>Gdańsk. Bójka kierowcy z pasażerem. Zatrzymali ruch na swoim pasie (wideo)

Po blisko minucie, walka uliczna dobiegła końca. Jeden z mężczyzn odjechał swoim samochodem, a drugi zdołał wstać o własnych siłach. Czy to było komuś potrzebne? Oczywiście, że nie.

Agresja nigdy nie stanowi dobrego rozwiązania dla konfliktu. Pamiętajmy, że prawo zabrania takich czynów. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest spokój i rozsądek.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Seniorka i policjanci

Policjanci zauważyli kobietę na jezdni. Zachowali się, jak trzeba (wideo)

Dziewczynka wbiega na jezdnię

Potrącenie dziecka na osiedlowej ulicy. Dziewczynka nieoczekiwanie wbiegła na jezdnię (wideo)