w

Walka kobiety ze złodziejami. Brazylijska żandarmeria wkroczyła w akcji (wideo)

kobieta walcząca ze złodziejami auta
Walka kobiety ze złodziejami. Brazylijska żandarmeria wkroczyła w akcji (wideo)

Przestępczość to bardzo duży problem na niemal każdym kontynencie. Nie inaczej jest w Ameryce Południowej.

Brazylia jest tego świetnym przykładem. Kartele narkotykowe i zorganizowane grupy potrafią siać terror na ulicach, dlatego tamtejsi stróże prawa nie dają żadnej taryfy ulgowej. Przykładem może być ta nieudana próba kradzieży auta.

Dwóch mężczyzn postanowił okraść kobietę, która zaparkowała na prywatnej posesji białym Volkswagenem Tiguanem. Gdy wyszła z kabiny, przestępcy zabrali jej kluczyki i próbowali odjechać. Jeden z nich był na tyle głupi i bezczelny, że postanowił wrócić się, by zabrać kobiecie okulary i biżuterię.

Rozpoczęła się wtedy szarpanina, która na szczęście nie trwała długo. W miejscu zdarzenia szybko pojawiła się brazylijska żandarmeria. Sprawcy nie zamierzali stawiać oporu czy uciekać, bo zdawali sobie sprawę, że to może grozić utratą życia – poddali się od razu.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kajto Rajd Chorwacji 2021

Kajto rozpoczął sezon na pełnym gazie! Wygrał Rajd Chorwacji!

BMW M3 G80 acceleration

BMW M3 G80 w manualu: 200 km/h na czwartym biegu (wideo)