w

Volkswagen Tiguan Allspace 2021 (lifting) – śladem wersji konwencjonalnej

Tiguan Allspace facelift
Volkswagen Tiguan Allspace 2021 (lifting) - śladem wersji konwencjonalnej

Kompaktowy SUV marki z Wolfsburga przeszedł już kurację odmładzającą, ale dopiero teraz obejmie ona wariant siedmioosobowy.

Volkswagen Tiguan Allspace ma zostać zaprezentowany w przyszłym tygodniu. Cechy związane z praktycznością jego wnętrza powinny pozostać takie same. Auto dysponuje trzema rzędami siedzeń i bagażnikiem, który w najbardziej pojemnej konfiguracji oferuje 1920 litrów.

Warto dodać, że niemiecki SUV jest o 20 centymetrów dłuższy od odmiany konwencjonalnej. Jego design zostanie delikatnie odświeżony. Z przodu pojawią się nowe reflektory i grill. Nie zabraknie także przeprojektowanych zderzaków, innych wypełnień tylnych lamp, nowych lakierów oraz uzupełnionej listy wzorów felg.

Czego jeszcze należy się spodziewać? Z pewnością nowych wskaźników cyfrowych, dotykowego ekranu multimedialnego o zaktualizowanym interfejsie i dotykowego panelu klimatyzacji. Ten ostatni mógłby pozostać analogowy, ale przynajmniej nie zrezygnowano z jego niezależności…

Volkswagen Tiguan Allspace 2021 otrzyma także nowe systemy asystujące. Jego oficjalna premiera nastąpi 12 maja (środa).

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sportowy hatchback opinie

Jakiego hot hatcha kupić w 2021 roku: przegląd ofert, ceny, dane techniczne, osiągi

Oszczędzanie na transporcie

Przewożenie quada na dachu Nissana 350Z: Ryzykowny i głupi pomysł