w

Volkswagen Sedric Concept oficjalnie

Volkswagen planuje ekspansję wyjątkowo nowoczesnych samochodów do 2025 roku. Jej ważnymi elementami będą oczywiście auta elektryczne, wśród których znajdą się również te z technologią autonomicznej jazdy.

Nowy koncept o nazwie Sedric jest jednym z jej przyszłych przedstawicieli. Ten pudełkowaty, futurystycznie wyglądający samochód ma być częścią rewolucji, jaka czeka jazdę miejską. We wnętrzu można się poczuć, jak w przedziale nowoczesnego, luksusowego pociągu. Jako że auto zostało wyposażone w system autonomicznego poruszania się, osoby znajdujące się w kabinie mogą zająć się wszystkim innym niż prowadzenie. Mamy więc do czynienia z prywatną taksówką.

W ciągu 8 najbliższych lat niemiecka marka zamierza wprowadzić około 30 modeli przyjaznych dla środowiska. To oznacza, że co parę miesięcy będzie debiutował ekologiczny Volkswagen. Zapowiada się ciekawie!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elektryczny SUV Nissana – debiut w tym roku

Peugeot 308 po liftingu – premiera w Polsce