w

Volkswagen Jetta z „Szybkich i Wściekłych” na sprzedaż!

„Szybcy i wściekli” to jeden z najpopularniejszych filmów, w których kluczowym wątkiem jest szeroko pojęta motoryzacja.

Następna odsłona tej serii pojawi się w kinach najprawdopodobniej w 2020 roku. Niestety, prawdą jest to, że producenci coraz śmielej stawiają na dość nierealne efekty specjalne, a mniej na samochody. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy kolejna część również taka będzie, ale nic nie wskazuje na to, by ten trend się odwrócił.

Tym razem jednak wracamy to pierwszego, kultowego już „Fast and Furious”. Na jedną z aukcji Autotrader trafił bowiem Volkswagen Jetta, którego posiadaczem był filmowy Jesse. Niemiecki sedan posiada oczywiście oryginalny body kit i okleinę. Pod jego maską znajdziemy dwulitrowego benzyniaka zintegrowanego z 4-biegową przekładnią automatyczną. Przebieg? 21 300 mil. Cena? 99 900 dolarów. Sporo, ale duże prawdopodobieństwo, że znajdzie się motoryzacyjny kinomaniak, który zechce mieć tę Jettę w swojej kolekcji.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Będzin: road rage motocyklisty z kierowcą (Video)

Cztery generacje BMW M3 – drag race! (Video)