w

Volkswagen Golf 2020 – polski cennik

Kolejna generacja ikony europejskiej motoryzacji wjeżdża na polski rynek. Właśnie poznaliśmy oficjalny cennik najnowszego Golfa.

Ofertę otwiera 130-konny silnik 1.5 TSI połączony z 6-biegowym manualem i drugim poziomem wyposażenia „Life” za 91 990 zł – dość sporo, jak na kompaktowego hatchbacka. Pamiętajmy jednak, że w niedalekiej przyszłości do gamy powinny trafić także mniejsze benzyniaki (np. 1.0 TSI), które obniżą bazową cenę.

Najtańszy diesel to 115-konne TDI o pojemności 2 litrów z 6-biegową skrzynią mechaniczną i podstawowym wyposażeniem („Golf”). Taka sztuka kosztuje 95 290 zł. Póki co, egzemplarz z tym dieslem może być również tym najdroższym w ofercie, tyle że trzeba go uzupełnić 7-biegowym DSG i topowym wyposażeniem „Style” – wtedy cena rośnie do 128 990 zł. Tak wygląda pełna oferta:

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Suzuki Jimny sprzedaż

Suzuki Jimny może zakończyć swoją przygodę w Europie. Powód? Normy emisji CO2…

Nissan Juke 2020 – Lepszy niż dotychczas