w

Vin Diesel załatwił rolę synowi. Chłopiec zagrał młodego Torretto w Szybkich i Wściekłych 9

Syn Vina Diesla
Vin Diesel załatwił rolę synowi. Chłopiec zagrał młodego Torretto w Szybkich i Wściekłych 9

Szybcy i Wściekli to jedna z najdłuższych serii o tematyce motoryzacyjno-sensacyjnej. Wkrótce doczekamy się nowej części.

Ze względu na pandemię koronawirusa, termin premiery dziewiątej produkcji został już drugi raz przesunięty. Ostateczną datą ma być 25 czerwca. Pamiętajmy jednak, że sytuacja na świecie jest dalej jest niestabilna, dlatego lepiej uzbroić się w cierpliwość.

Tymczasem aktor grający pierwszoplanową postać, czyli Dominica Toretto, ogłosił, że w produkcji wziął udział również jego syn. Otrzymał on rolę Toretto w młodości. Jesteśmy ciekawi, skąd wziął się pomysł na retrospekcję.

Czyżby okazało się, że „głowa rodziny” ma brata? Jeżeli tego dowiemy się w dziewiątej odsłonie, to należy spodziewać się, że jest nim Jakob, którego gra John Cena. Ta postać ma być także bodźcem do wykonania ostatniej (albo jednej z ostatnich) misji.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Vin Diesel (@vindiesel)

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wągrowiec - kolizja i ucieczka

Nieuważna jazda doprowadziła do kolizji. Sprawca uciekł (wideo)

Prasa do zgniatania samochodów

Prasa o nacisku 400 ton: Twoje auto może zmieścić się w paczkomacie (wideo)