w

Triumph Bonneville Essentia od Officine GP Design

Triumph to kwintesencja klasycznych jednośladów. Marka ma piękną historię i każdy swój produkt tworzy z nią w zgodzie. To jednak nie oznacza, że nie ma zwolenników modyfikacji tych legendarnych maszyn.

 

Firma Officine GP Design wzięła na swój warsztat model Bonneville Essentia i stworzyła go praktycznie na nowo. Motocykl powstał na prośbe nie motocyklisty, a motocyklistki! Tym większy jest nasz podziw.

 

Ten Triumph wygląda po prostu genialnie. Mógłby z powodzeniem grać w najnowszej części „Transformers”. Panowie Luca i Fabio Pazzato (odpowiedzialni za ten projekt) wykorzystali wiele materiałów do stworzenia tej maszyny, w tym: drewno, stal, aluminium, skórę oraz brąz.

 

Przerobiony motocykl posiada: felgi Kineo, skuteczne hamulce Brembo, widelce HD, wiele dodatków od Rizomy, łańcuch firmowany przez RK, przepiękny lakier i światła w indywidualnym stylu. Całość wygląda znakomicie!

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Twowheelsblog

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Audi R8 Limited Edition

Fotograficzne „Cafe pod Migawką” w Sosnowcu