w

Traktor przygniótł kierowcę. Konkubina, która z nim jechała miała 3 promile

Wypadek traktorem
Traktor przygniótł kierowcę. Konkubina, która z nim jechała miała 3 promile

Mentalność niektórych obywateli Polski jest dużym problemem, a jednocześnie zagrożeniem dla społeczeństwa.

Świetnym tego przykładem mogą być sytuacje w ruchu drogowym. Kolejna z nich wydarzyła się w miejscowości Matcze. Niebezpieczna podróż zakończyła się poważnymi konsekwencjami. Traktor przygniótł swojego kierowcę.

Mężczyzna jechał ze swoją partnerką. W pewnym momencie doszło do odczepienia wózka, który był pierwotnie przymocowany do ciągnika. Wtedy też została podjęta decyzja o zjechaniu na pobocze. Niestety, pojazd zahaczył o krawężnik, a następnie wywrócił się.

Traktor przygniótł swojego kierowcę

48-letni mężczyzna niefortunnie spadł i został przygnieciony przez swój pojazd. Podróżująca z nim kobieta też upadła, ale uniknęła poważnych obrażeń. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, które udzieliły niezbędnej pomocy.

Mężczyzna z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi został przetransportowany do szpitala. Kobieta przedstawiła policji swoją wersję wydarzeń. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić stan trzeźwości 40-latki. I to był słuszny trop.

Okazało się, że uczestniczka wypadku miała 3 promile w wydychanym powietrzu. Co z kierowcą? Pobrano mu krew w szpitalu, by sprawdzić, czy również pił. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego niepożądanego zdarzenia.

Pozostaje wierzyć, że 40-latek wróci do pełni sił, a kobieta już nie będzie wchodziła na traktor w takim stanie. To skrajna głupota. Nie usprawiedliwia tego ani rodzaj drogi, ani mały ruch. Jak widać, nie trzeba innych pojazdów, by doszło do tragedii.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wyprzedanie radiowozem na przejściu dla pieszych

Policjanci wyprzedzający na przejściu dla pieszych. „Szykują się surowe pouczenia” (wideo)

Agresywny kierowca BMW X5

Cwaniak spotkał większego cwaniaka. „Prawo jest po stronie jednego z nich” (wideo)