w

Toyota Yaris po face liftingu

Yaris to jeden z najpopularniejszych samochodów na naszym rynku. Już 8 sierpnia do salonów trafi jego odświeżona wersja.

toyota_yaris_fl_2014_3

Czym się będzie wyróżniać? Liftingi są przeważnie związane z dokładaniem chromowanych listew, ale Toyota poszła o krok dalej. Przede wszystkim różni się pas przedni. Przeprojektowane reflektory, nowy grill i zderzak o ostrzejszych rysach sprawiły, że auto wygląda teraz znacznie nowocześniej. Styliści wykorzystali motyw „X”, znany już z najnowszego wcielenia modelu Aygo.

toyota_yaris_fl_2014_5

Podstawowa wersja odświeżonego Yarisa została wyceniona na 39 900 zł. Trzeba przyznać, że to bardzo dobra oferta. Klienci będą mieli do wyboru 4 źródła napędu: dwa silniki benzynowe (1,0 l, 69 KM lub 1,33 l, 99 KM), jeden diesel (1,4 l, 90 KM) i hybryda. Japoński przedstawiciel segmentu B będzie dostępny z 6-biegowym manualem lub bezstopniową skrzynią CVT, która, jak pokazał nasz test Priusa, nadaje się tylko do jazdy po mieście.

 

Źródło: Toyota

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. tak ciekawie dawno żaden samochód nie byl odswiezony. ogromnie pozytywna zmiana. Jakieś dokładniejsze testy wersji hybrydowej z chęcią bym obejrzala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy Mercedes Vito

Porsche rezygnuje z podstawowej jednostki Cayenne w USA