w

Toyota Hilux Hilly

Hilux to najpopularniejszy pick-up w naszym kraju. Polski oddział marki postanowił więc stworzyć nową edycję specjalną tego modelu.

Co ciekawe, powstała ona przy współpracy z firmą Carlex Design. Znany na całym świecie tuner z Bielska-Białej stworzył specjalny pakiet optyczny, w skład którego wchodzą zmodyfikowane zderzaki, nakładki, dodatkowe osłony, oświetlenie dachowe, charakterystyczne koła i orurowanie przestrzeni załadunkowej. Postawiono także na wiele motywów skórzanych, które zagościły we wnętrzu.

Ciekawym dopełnieniem (i dość nietypowym jak na takie auto) jest zmodernizowany układ wydechowy zintegrowany z głośnikami i… aplikacją na smartfona. Krótko pisząc, Hilux może brzmieć, jakby miał pod maską silnik V8. Toyota nie ujawniła jeszcze cen, ale wiadomo, że edycja specjalna jest limitowana do 500 egzemplarzy.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gdy od auta odczepia się… przyczepka (Video)

Gdy banalny wyjazd z parkingu okazuje się skomplikowanym wyzwaniem… (Video)