w

Toyota GT86 po liftingu

Japońskie coupe doczekało się zasłużonego retuszu.

toyota_gt86_fl_2

Produkowane od 2012 roku GT86 dzięki zmianom stylistycznym zyskało bardziej agresywny charakter. Najbardziej rzuca się w oczy zupełnie nowy wzór przedniego zderzaka, pojawiły się także LED-owe reflektory. Wnętrze zyskało znacznie lepsze wykończenie oraz nowe materiały. Zmodyfikowano zawieszenie, które dzięki zastosowaniu m.in. nowych amortyzatorów oferuje jeszcze lepsze prowadzenie. Pod maską bez zmian – dalej do dyspozycji mamy 200 KM z dwulitrowego boxera. Trochę szkoda, bo GT86 wspólnie z bliźniaczym BRZ proszą się o mocniejsze warianty…

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Zmiany są i to widoczne gołym okiem. Nie wiem jak środek ale przód został sporo polepszony. Pamiętam jaką furorę zrobila GT86 jak weszła do produkcji. Ten model wydaje się być bardziej dopracowany. Interesuje mnie jak będą kształtować się ceny tego auta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mazda MX-5 RF

Nowe Subaru Impreza