w

Toyota GT86 Cup Edition

Sprzedaż Toyoty GT86 przerasta najśmielsze oczekiwania. Nie dziwi więc fakt, iż japoński producent wprowadza nowe wersje zwiększające atrakcyjność modelu.

 

Nowy wariant nazywa się „Cup Edition”. Wyróżnia się on pasami na karoserii, a także 18-calowymi felgami OZ Ultraleggera, które połączono z oponami Pirelii P Zero Nero GT.

 

Pod maską pracuje 200-konny silnik benzynowy, który można spotkać również w klasycznej wersji. Warto jednak zaznaczyć, że ta moc w zupełności wystarcza, ponieważ świetne zawieszenie i napęd na tył po prostu powalają na kolana.

 

Dodatkową atrakcją w przypadku Cup Edition jest otrzymanie pakietu wyjazdów na tor Nurburgring, gdzie będzie można trochę bardziej poszaleć. Samochód w tej wersji będzie jednak droższy o 2860 euro od modelu seryjnego. Na rynek trafi jedynie 86 sztuk.

 

Autor: Wojciech Krzemiński
Źródło: Carscoops

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nissan Micra po liftingu

Fiat 127 według niezależnego stylisty