w

Top Gear 2023 – sezon 32 (zapowiedź)

Nowy sezon Top Gear
Top Gear 2023 - sezon 32 (zapowiedź)

Do sieci trafiła zapowiedź nowej serii kultowego programu motoryzacyjnego prowadzonego pod wodzą BBC.

Top Gear 2023 utrzyma znany już skład: Chrisa Harrisa, Freddie’go Flintoffa i Paddy’ego McGuinessa. To dobra wiadomość. Dotychczasowe zmiany w obsadzie nie pozwalały się przyzwyczaić i prowadziły do osłabienia wizerunku show. Znalezienie zastępców dla słynnej trójki pierwotnych prezenterów było karkołomnym zadaniem.

Przypomnijmy, że będzie to już 32. sezon tego znanego programu. Podejrzewamy, że nie odzyska on klimatu wcześniejszych serii, które były oparte na legendarnych prowadzących: Jamesie Mayu, Richardzie Hammondzie i Jeremym Clarksonie. Warto jednak dać mu szanse. Im więcej dopracowanych show o tematyce samochodowej, tym większa radość fanów motoryzacji.

Top Gear 2023 – Amerykanizacja?

Jak wynika z oficjalnego zwiastuna Top Gear 2023, należy spodziewać bardzo wielu wątków związanych z Ameryką. Nie zabraknie pojedynków terenówek, jazdy bobslejami, sprawdzania amerykańskich pick-upów oraz wyścigów, wśród których będą dominować Nascar i Drag Race.

Top Gear 2023
W nowym sezonie nie zabraknie wątków związanych z amerykańską motoryzacją

Jesteśmy pewni, że nie wszystkie karty zostały odkryte. Jak zwykle w przypadku tego programu będzie można liczyć na dużą dawkę humoru oraz świetny montaż. Pozostaje liczyć, że wątki związane z autami będą miały również wartość merytoryczną.

Coraz częściej bowiem pojawiają się formaty rozrywkowe z autami w tle, które nie dają pełnej satysfakcji, szczególnie tym największym fanom motoryzacji. Czekamy więc na oficjalną premierę pierwszego odcinka sezonu 32.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RST 5 z pakietem Competition

Audi RS5 Competition 2023. Mocniejsze i szybsze!

Renault Rosja

Rosja cofa się w rozwoju, Renault sprzedaje udziały. Moskwicz powróci?