w

To już koniec profilu Clarksona, Hammonda i Maya. Fani nie kryją zaskoczenia

Clarkson Hammond May
To już koniec profilu Clarksona, Hammonda i Maya. Zostanie zamknięty pod koniec stycznia

Tego raczej nikt nie mógł się spodziewać. Wszystko wyglądało dobrze, choć można się domyślać, że koszty przewyższały zarobki.

Fani nie są zachwyceni, że to już koniec profilu Clarksona, Hammonda i Maya w social mediach. Projekt DriveTribe skupiał wokół siebie pasjonatów motoryzacji, którzy byli zwolennikami humoru brytyjskich prowadzących.

Jak można przeczytać w oświadczeniu Jeremy’ego Clarksona, do tej sytuacji doprowadziły „poważne redukcje w budżetach reklamowych” wynikające z kryzysu w branży. Krótko mówiąc, niewiele firm ograniczyło wydatki na reklamy w takich miejscach.

Finał pod koniec miesiąca

Jeszcze bardziej surowy w ocenie, był James May, który stwierdził, że jest to biznes, a na biznes oddziałuje wszystko, co dzieje się na świecie. Z kolei Richard Hammond zamierza kontynuować „ducha” DriveTribe na własnych kanałach w mediach społecznościowych.

May, Clarkson, Hammond
Oprócz znanej trójki, w projekcie brał udział producent The Grand Tour, Any Wilman

Nie będzie to huczny benefis. Kanał przestanie być aktualizowany już pod koniec stycznia. Fani DriveTribe nie muszą zostać z niczym, ponieważ witryna umożliwia pobranie całej zawartości. Kto chce, niech bierze. Warto dodać, że projekt istniał przez ponad pięć lat – został stworzony w 2016 roku. Oprócz znanej trójki w jego rozwoju uczestniczył producent The Grand Tour, Any Wilman.

Czy jakiś twór zastąpi DriveTribe? Raczej nie. Prędzej należy spodziewać się wskrzeszenia aktualnego projektu za jakiś czas, jeżeli sytuacja na świecie zacznie się poprawiać.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Policyjny dron w Bydgoszczy

Dron bydgoskiej policji uniósł się w powietrze i nagrywał. Policjanci stali kawałek dalej (wideo)

Volvo V90

Volvo wierne sedanom i kombi. Marka nie zrezygnuje z klasycznych wersji nadwoziowych