w

Thierry Henry ambasadorem Renault!

Piłka nożna to najpopularniejszy sport drużynowy na naszej planecie. Nic więc dziwnego, że osoby uprawiające ją zawodowo należą do najbardziej rozpoznawalnych.

Możemy je więc spotkać w szeregu reklam wszelkiego rodzaju. Z ich „fejmu” korzystają także marki motoryzacyjne. Nowym tego przykładem jest współpraca legendy francuskiej piłki z Renault. Theirry Henry, bo właśnie o nim mowa, został oficjalnym ambasadorem rodzimej marki samochodów.

Ten niezwykle utalentowany piłkarz, choć ma już karierę sportową za sobą (teraz jest asystentem trenera), wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie. Wybranie go do tej roli nie jest zatem najmniejszym zaskoczeniem. Czym jednak będzie jeździł? Najbardziej oczywistym wyborem jest oczywiście Renault Megane R.S. Cup. Pozostaje więc życzyć samych przyjemnych kilometrów za kierownicą!

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Palenie gumy zakończone wizytą nieoznakowanego radiowozu (Video)

Szwajcaria: Potężna lawina błotna wstrzymała ruch na moście (Video)