w

Tesla Allterrain Concept

Elon Musk, włodarz Tesli, to jeden z wizjonerów motoryzacji. Ale nawet taki gość jak on musi patrzeć w stronę modnych aut dla tzw. osób aktywnych…

tesla_all_terrain_concept_2016_4

Tak, wszelkiego rodzaju SUV-y, crossovery i inne tego typu konstrukcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Właśnie dlatego w gamie Tesli wkrótce znajdziemy coś na kształt auta terenowego. Jak będzie wyglądało? Póki co sprawa jest otwarta, ale dizajner, Jason McGinnity, podjął wyzwanie i stworzył wstępny projekt w zmniejszonej skali. Musimy przyznać, że koncept prezentuje się bardzo ciekawie i pasuje do innowacyjnego wizerunku Tesli. Odsłonięte koła, duży skok amortyzatorów i częściowo otwarte nadwozie mogą się podobać. Jeśli auto skrywałoby technologię Modelu S, mogłoby też zaskoczyć wielu „mistrzów” ze sportowych aut. Podejrzewamy, że pojawi się jeszcze kilka projektów zanim poznamy design i technologię nowego modelu, ale już jesteśmy ciekawi, jaki będzie efekt końcowy.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Range Rover MC Customs

Nowy Lotus Elise już wkrótce!