w

Tanie nie zawsze jest niekomfortowe. Szkolny bus przerobiony na kampera (wideo)

School bus like a camper
Tanie nie zawsze jest niekomfortowe. Szkolny bus przerobiony na kampera (wideo)

Rola szkolnych busów i autobusów jest oczywista. Kubatury wnętrz takich pojazdów dają jednak większe możliwości.

Gdy tego typu samochód przejdzie już na emeryturę może dostać drugie życie. Najczęściej otrzymuje wtedy podobną funkcję, tyle że w innym miejscu. Ten przykład pokazał jednak, że może być nieco inaczej.

Mężczyzna o imieniu Brian postanowił przerobić swój egzemplarz na kampera. Nie chciał jednak inwestować dużych pieniędzy w projekt, dlatego ograniczał koszty i wiele elementów starał się dostosować samodzielnie.

Szybka przeróbka

Wykonanie wszystkich koniecznych prac trwało zaledwie dwa tygodnie. Całkowity koszt sięgnął około 13 tysięcy dolarów, co nie jest ogromną inwestycją, biorąc pod uwagę ceny nowych kamperów.

Wnętrze zostało wyposażone w kuchenkę gazową, zlew z bieżącą wodą, wygodne schowki i półki. Tyle wystarczy, by jedna osoba nie czuła dyskomfortu. Brianowi nie podróżuje jednak sam – towarzyszy mu kot, który na szczęście nie zajmuje zbyt wiele miejsca.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CUPRA Formentor VZ5 2021

CUPRA Formentor VZ5 ma 390 KM. Śpiesz się, bo to seria limitowana

Alfa Romeo Racing F1 C41 2021

Pierwszy raz zorganizowano w Polsce premierę bolidu F1. Alfa Romeo C41 oficjalnie