w

Taksówkarz zepchnął kierowcę z drogi i jeszcze miał pretensje. Chciał uniknąć konsekwencji (wideo)

Konflikt z taksówkarzem, który zepchnął kierowcę z drogi
Taksówkarz zepchnął kierowcę z drogi i jeszcze miał pretensje. Chciał uniknąć konsekwencji (wideo)

To kolejny dziś materiał, który udowadnia, że w tej grupie zawodowej dzieje się coś złego. Niektórzy twierdzą, że zawsze tak było, tylko nikt tego nie nagrywał.

Do tego niepożądanego zdarzenia drogowego doszło w Białymstoku. Nagrywający zmienił pas na prawy, gdy taksówkarz zajmował ten lewy. Zawodowiec uznał po chwili, że wjedzie na ten sam tor jazdy, co autor materiału.

Nie zaczekał jednak aż będzie na tyle miejsca, tylko zaczął spychać drugiego uczestnika ruchu z drogi. Ten musiał natomiast ratować się wjazdem na chodnik, by uniknąć kontaktu karoseriami. Wtedy też doszło najpewniej do uszkodzenia koła pojazdu.

Kierowca taksówki miał oznajmić, że nie będzie teraz tego wyjaśniał, bo ma pasażerkę na pokładzie. Kazał za sobą jechać lub wzywać policję. Brzmi to absurdalnie, ale rzeczywiście tak było.

 

Gdy nagrywający jechał kilka kilometrów za sprawcą przewinienia, w końcu doszło do kolejnej wymiany zdań – jak można się domyślać, nie była ona spokojna. Taksówkarz nie chciał przyznać się do winy. Miał nawet pretensje do drugiego kierowcy.

Poszkodowany nie wezwał od razu policji, bo nie wiedział, czy dysponuje nagraniem. Z kolei sprawca oznajmił, że spotka się z nim w sądzie, co jednoznacznie wskazuje, że mężczyzna nie był w ogóle świadomy tego, co zrobił. Czy rzeczywiście któryś z nich założy sprawę? Czas pokaże.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szalona jazda na hulajnodze

Jechał na hulajnodze po ruchliwej drodze. Miał szczęście, że nie stracił równowagi (wideo)

Volkswagen Caddy 1.9 Diesel 240 KM

Volkswagen Caddy 1.9 TDI 240 KM. Ten diesel potrafi zaskoczyć na autostradzie! (wideo)