w

Taksówka na bazie Fiata Tipo – z charakterem!

Tipo nie jest autem, które przyspiesza bicie serca. Wydaje się jednak bardzo rozsądną propozycją, co potwierdza dobra sprzedaż.

Za niewielkie pieniądze można zostać właścicielem całkiem nieźle wyposażonego i dużego samochodu. Nic więc dziwnego, że na niektórych rynkach patrzą na niego śmiało taksówkarze. I świetnym tego przykładem może być Turcja. Właśnie tam pewien reprezentant tej grupy zawodowej zdecydował się na zmodyfikowanie własnego egzemplarza.

https://www.instagram.com/p/B3HQAtIngmY/?utm_source=ig_embed

Tak, tuning. Pas przedni upodobnił Fiata do… BMW M3. To efekt zastosowania bardzo podobnego zderzaka. Poza tym, mrużąc oczy, reflektory też będą miały zbliżony kształt… Nie zabrakło także nakładek progowych, tylnej lotki oraz pięcioramiennych felg, które są dedykowane… Bentleyowi. Summa summarum, efekt jest naprawdę przyjemny dla oka.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Honda City 2020 oficjalnie

AMG A 35 vs M135i vs Golf R vs S3 – drag race (Video)