w

Tak wygląda horror na morzu: 21-metrowe fale kontra statek (wideo)

Sztorm na morzu
Tak wygląda horror na morzu - 21-metrowe fale kontra statek (wideo)

Pływanie statkiem to cenne i niezwykłe doświadczenie. Piękno bezkresu w towarzystwie wiatru jest jednym z tych połączeń, które zapierają dech w piersiach.

Nie jest jednak tajemnicą, że w takich warunkach bywa także bardzo niebezpiecznie. Jeżeli pojawia się sztorm, to niełatwo o horror na morzu. Ten materiał jest dobitnym przykładem, jak niewiele może zrobić człowiek, gdy wokół panują tak trudne warunki.

Materiał przedstawia walkę statku ERRV z 21-metrowymi falami. Ratownicza jednostka wodna strzegąca bezpieczeństwa na platformach morskich sama musiała radzić sobie z ogromną siłą natury. Udało się jej przetrwać, ale gdyby doszło do rozszczelnienia lub awarii, załoga byłaby zdana tylko na siebie. Szanse na przeżycie poza pokładem są w takich warunkach nikłe, jeżeli pomoc nie nie nadpłynie w błyskawicznym tempie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zła zmiana pasa ruchu i doprowadzenie do kolizji

Ryzykowny manewr kierowcy Jaguara. Przez niego Honda zderzyła się z latarnią (wideo)

Próba kradzieży na myjni bezdotykowej

Lubuskie: Próba kradzieży, jak z komedii. Chciał odjechać autem, gdy właściciel je mył (wideo)