w

Tak może wyglądać nowa Kia Sportage. Będzie hit?

Kia Sportage 2021 wizualizacja
Tak może wyglądać nowa Kia Sportage. Będzie hit?

Aktualna generacja kompaktowego SUV-a z Korei Południowej ma już duży bagaż rynkowych doświadczeń.

Wkrótce pojawi się następca. Póki co trwają ostatnie testy nowego wcielenia. Koreańczycy skrupulatnie ukrywają design nowości pod maskowaniami i pełnym kamuflażem. Nie wiadomo, kiedy do sieci trafią oficjalne zdjęcia tego modelu.

Kia Sportage 2021 – ciekawy render

Można podejrzewać, że jeszcze w tym roku. Póki co, za pracę wzięli się niezależni graficy, którzy na podstawie sylwetki i ujawnionych detali tworzą wizualizacje. Najnowszy z nich jest bardzo interesujący i w wielu aspektach zgadza się z tym, co do tej pory zdążyliśmy już dostrzec.

Autorem projektu jest Hitekro. Pas przedni auta ma oryginalnie wyglądające reflektory, masywny, dwuczęściowy grill i maskę z delikatnym przetłoczeniem. W oczy rzucają się także wąskie przeszklenia i osłony biegnące wokół dolnych krawędzi karoserii.

Projekt robi wrażenie. Jesteśmy więc ciekawi, w jakim stopniu jest „trafiony”. Pozostaje już tylko czekać na oficjalne wieści.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Walka o miejsce parkingowe

Kuriozalna walka o miejsce parkingowe: Kierowca próbował wykorzystać możliwości terenówki

Brawurowy poślizg i utrata kontroli nad Challengerem

Zgubiła go brawura: Wpadł w poślizg i naraził się policji