w

Tak mógłby wyglądać Genesis G70 Coupe. Ciekawy projekt niezależnego grafika

Genesis G70 Coupe no official
Tak mógłby wyglądać Genesis G70 Coupe. Ciekawy projekt niezależnego grafika

Nie jest tajemnicą, że południowokoreańska marka wkrótce trafi na rynki Starego Kontynentu. To bardzo dobra wiadomość dla klientów szukających czegoś nowego w klasie premium.

Firma należy do koncernu Hyundai Motor Company i z powodzeniem walczy o amerykańskiego klienta. W Europie też może osiągnąć sukces, jeżeli gama będzie ciekawa i dobrze wyceniona. Muszą w niej być zarówno klasyczne sedany i kombi, jak i SUV-y.

Genesis G70 Coupe to również dobry pomysł. Taki samochód jeszcze nie powstał, ale mógłby. Z perspektywy wizerunkowej to na pewno ciekawe rozwiązanie. Jego potencjalni rywale to Audi A5, BMW Serii 4 oraz Mercedes-Benz C Coupe.

Genesis Coupe 2022
Genesis G70 Coupe rywalizowałby o klientów z takimi tuzami, jak Audi A5 i BMW Serii 4

Do sieci trafił projekt niezależnego grafika, który może być inspiracją dla projektantów Genesisa. Trzeba przyznać, że wizualizacja robi świetne wrażenie. Projekt korzysta z aktualnego nurtu stylistycznego marki, który został uzupełniony pomysłami znanego stylisty. Zarówno cała sylwetka, jak i pojedyncze detale robią wrażenie.

Mamy nadzieję, że doczekamy się Genesisa z takim rodzajem nadwozia. Niewykluczone, że już trwają pracę nad coupe.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mercedes-AMG GLB 35 test

Mercedes-AMG GLB 35 4MATIC: Test, dane techniczne, ceny, opinie

Gullwing replica SLK

Nie stać Cię na zakup Gullwinga? Ten Mercedes SLK w „przebraniu” też robi wrażenie