w

Ta Pani wykazała się brakiem kultury. Szybko spotkała ją karma

Środkowy palec i szybka karma
Ta Pani wykazała się brakiem kultury. Szybko spotkała ją karma

Kultura na drodze to temat, który warto poruszać. Istnieje mnóstwo zdarzeń ujawniających jej zbyt niski poziom.

Bycie wyrozumiałym, empatycznym i rozsądnym to podstawy, które powinny charakteryzować każdego uczestnika ruchu. Niestety, niektórzy podchodzą do wszystkiego bardzo lekceważąco, co zazwyczaj ma swoje konsekwencje – najczęściej nieprzyjemne.

Ta kobieta nie zachowywała się zbyt odpowiedzialnie i kompletnie wyłączyła własną wyobraźnię. Najpierw przecięła pierwszy pas idąc pieszo. To nie spodobało się jednemu z kierowców, który został zmuszony do reakcji. Pani postanowiła podgrzać atmosferę i pokazała mu środkowy palec. No cóż, brak kultury.

Karma za środkowy palec

Spotkała ją jednak szybka karma. Była tak zajęta sobą, że nie spojrzała czy na dwóch kolejnych pasach znajdują się jadące pojazdy. Ewentualnie myślała, że wszyscy przepuszczą taką damę… W rezultacie wpadła w jadący samochód dostawczy, ocierając sobie nos o jego skrzynię załadunkową.

Choć z pewnością nie było to zbyt miłe doświadczenie, to i tak może mówić o sporym szczęściu. Gdyby zjawiła się na jezdni sekundę wcześniej, mogłoby dojść do potrącenia, co niosłoby za sobą znacznie poważniejsze powikłania.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Honda Jazz za ponad 100 tysięcy

Samochód miejski za ponad 100 tysięcy: Honda Jazz 1.5 i-MMD Hybrid Crosstar Executive

Bentley vs Rolls Royce

Bentley czy Rolls Royce: który lepiej przyspiesza?