w

Szkice przedstawiające nowego Hyundaia i20

Hyundai i20 to przedstawiciel segmentu B, który przyjął się na wielu rynkach. W tym na polskim. Obecna generacja należy jednak do grona najbardziej doświadczonych w obecnej gamie marki. Nic dziwnego, że zbliża się następca.

hyundai_i20_2015_2

Koreańska marka przedstawiła właśnie szkice zapowiadające nowe wcielenie i20. Trzeba przyznać, że robią one niezłe wrażenie. Przód auta upodobni się do najnowszych modeli Hyundaia, co oznacza, że otrzyma ciekawiej narysowane reflektory, większy grill i masywny zderzak. Tylna część karoserii oparta będzie na wielu przetłoczeniach, niewielkiej szybie i lampach o ciekawym kształcie.

hyundai_i20_2015_1

Pamiętajmy jednak, że od szkicu do finalnego projektu stojącego na własnych kołach jest daleka droga. To oczywiście oznacza, że w porównaniu z tym co widzimy na zdjęciach, auto zostanie znacznie ugrzecznione. Mimo tego nie mamy wątpliwości, że i20 kolejnej generacji będzie prezentował się bardzo dobrze.

 

Źródło: Hyundai

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przyszłość Nissana

Lamborghini Gallardo Metrowrapz