w

Szalała drogim SUV-em po plaży. Dostała mandat w wysokości 12 tysięcy złotych (wideo)

Szalała drogim SUV-em po plaży. Dostała mandat w wysokości 12 tysięcy złotych (wideo)

Brawurowa jazda nieodpowiedzialnych kierowców widziana jest zazwyczaj na ulicach. Oto nieco inny przykład.

Pewna zamożna, ale niezbyt rozsądna kobieta szalała drogim SUV-em po plaży Porto Cesareo w miejscowości  Salento (Włochy). Jak można się domyślać, nie zezwalały na to żadne lokalne przepisy.

Jej Range Rover został sfilmowany przez przypadkowych świadków oraz miejski monitoring. Okazało się, że w kabinie przebywają z nią dzieci i koleżanka. Choć to drugie ujęcie zrealizowano z oddali, na nagraniu widać, jak użytkowniczka białego pojazdu zostawia za sobą głębokie ślady w piasku. Przyłapano ją z różnych perspektyw, co nie pozwoliło na uniknięcie odpowiedzialności.

Szybko ustalono jej tożsamość. Kobieta tłumaczyła się zgubieniem drogi, jednakże to nie zapobiegło uszczupleniu jej budżetu. Złamała zasady związane z pandemią oraz przepisy ochrony środowiska. Krótki czas spędzony w aucie na plaży kosztował ją 2700 euro, co w przeliczeniu na złotówki oznacza dokładnie 12 312 złotych (kurs: 4,56).

Wojciech Krzemiński

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jak rozłożyć masę na przyczepie

Prawidłowe rozłożenie masy na przyczepie: Świetny materiał na polskim kanale (wideo)

Fast 9 ostatni teaser

Kolejna zapowiedź Fast 9. Miejmy nadzieję, że już ostatnia (wideo)