w

Suzuki Vitara 2019 – lifting

Vitara to trzon oferty Suzuki i jeden z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie. Bardzo chętnie wybierany jest także przez polskich klientów.

Auto ma już spory staż rynkowy, dlatego przyszedł czas na kurację odmładzającą. Projektanci Suzuki postawili na odświeżenie karoserii poprzez nowe wypełnienia tylnych lamp, zmodyfikowany zderzak, grill o innej fakturze i uzupełnienie palety lakierów (m.in. ciemnożółtym kolorem, który widnieje na zdjęciach). We wnętrzu zagościły natomiast nowe tarcze zegarów, pomiędzy którymi umiejscowiono kolorowy wyświetlacz komputera pokładowego.

W gamie jednostek napędowych znajdziemy na pewno doładowane benzyniaki o pojemnościach 1.0 (ok. 110 KM) i 1.4 (140 KM). Standardowo Vitara będzie dostępna z napędem na przód, ale wśród opcji nie zabraknie systemu AllGrip.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ford F-150 Limited – silnik Raptora

Mio Pilot 15 LM – test nawigacji