w

Suzuki Jimny Black Bison

Zainteresowanie nową generacją Suzuki Jimny jest tak ogromne, że przerosło oczekiwania samego producenta. Nasz rynek nie jest tu wyjątkiem. Wszystkie egzemplarze na ten rok zostały sprzedane. Podaż zdecydowanie przewyższyła polski popyt.

To oznacza, że samochód trafił w szerokie gusta. Choć jest rasową terenówką, do której charakteru trzeba przywyknąć, istnieje mnóstwo osób, które chciałyby ją mieć przed swoimi oknami. Właśnie dlatego kolejny tuner zdecydował się na oparcie swojego projektu na tym modelu.

Jak doskonale wiecie, Black Bison nie szuka kompromisu. W przypadku bestsellera Suzuki jest dokładnie tak samo. Dzięki takim modyfikacjom, jak zmiana zawieszenia (i zwiększenie prześwitu), dodatkowe oświetlenie, przeprojektowany układ wydechowy oraz większe osłony, Jimny stało się jeszcze skuteczniejszym off-roaderem.

Co więcej, samochód zyskał na wyglądzie, co podkreślają nowe wypełnienia reflektorów, matowy lakier, czarne wstawki, grill i ciekawe felgi. Teraz jeszcze bardziej przypomina G-Klasę…

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pick-up jak… fastback? Ciekawe zabudowy skrzyni

Redbull Racing, Racing Point F1 i McLaren – kolejne bolidy ujawnione!