w

Suzuki Baleno 2022 (lifting) nadjeżdża, a wraz z nim nowy front i lepsze wyposażenie

Suzuki Baleno 2022 - zapowiedź
Suzuki Baleno 2022 (lifting) nadjeżdża, a wraz z nim nowy front i lepsze wyposażenie

Choć zainteresowanie polskich klientów tym modelem nie było duże, według nas to jeden z najrozsądniejszych samochodów miejskich ostatnich lat.

Już wkrótce poznamy Suzuki Baleno 2022, czyli aktualną generację po liftingu. Samochód nie jest już oficjalne oferowany na naszym rynku, ale niewykluczone, że zostanie przywrócony. Póki co z jego debiutu mogą cieszyć się Indie.

Oficjalna zapowiedź przedstawia auto w cieniu. Postanowiliśmy jednak rozjaśnić zdjęcie i to przyniosło oczekiwane rezultaty. Dzięki temu zabiegowi poznaliśmy front odświeżonej wersji tego pojazdu.

Suzuki Baleno 2022 – solidny lifting

Choć rozdzielczość nie jest znakomita, na fotografii widać przeprojektowane reflektory, grill o nowym kształcie i zmodyfikowany zderzak. Suzuki Baleno po liftingu będzie prezentować się nieco bardziej elegancko.

Suzuki Baleno - lifting
Auto otrzymało nowe reflektory, zmodyfikowany grill i przeprojektowany zderzak

Tył nie został jeszcze ujawniony, ale podejrzewamy, że znajdziemy tam nieco inne klosze lamp i zmodernizowane dekory. Jak zwykle przy takich okazjach, pojawią się inne lakiery i nowe wzory felg aluminiowych.

Wnętrze nie zostało jeszcze ujawnione, ale już wiadomo, że zostanie lepiej wyposażone. Wśród dodanych opcji jest wyświetlacz head-up umieszczony na podszybiu. Jak zdradza oficjalne zdjęcie, pokazuje on prędkość, obroty, wskaźnik biegu i godzinę.

Wyświetlacz head-up
Wśród nowych elementów wyposażenia znajdzie się wyświetlacz head-up

Podejrzewamy, że gama jednostek nie ulegnie zmianom. Fundamentem pozostanie wolnossąca konstrukcja benzynowa o pojemność 1,2 litra. Układ DualJet to oczywiście miękka hybryda. Według nas najlepszym wyborem jest jednak silnik 1.0 BoosterJet, który generuje około 115 koni mechanicznych. W tak lekkim aucie zapewnia on genialne osiągi.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skoda Octavia PHEV

UE zamierza zmienić sposób badania emisji spalin hybryd plug-in. Rychło w czas

Elektryczny Rolls Royce nieoficjalnie

Tak może wyglądać elektryczny Rolls Royce Spectre. Debiut w przyszłym roku