w

Subaru Outback 2020 – teaser

Wielu przypuszczało, że nowy Outback będzie wyglądał niemal identycznie, jak kolejne wcielenie Legacy, które zostało niedawno zaprezentowane.

Pierwsze teasery ujawniają jednak, że te auta będą się wyraźnie różnić. Na zdjęciu ujawniającym kawałek karoserii widać liczne osłony chroniące zderzaki i dolne partie karoserii. Są oczywiście wykonane z czarnego plastiku. Inne są także felgi, światła przeciwmgłowe i lusterka. Możemy więc podejrzewać, że wszystkie elementy oświetlenia będą się różnić.

Kolejne zdjęcie ujawnia natomiast konsolę centralną. Tutaj już brak zaskoczeń. Rolę centrum dowodzenia pełni pionowy ekran dotykowy sąsiadujący z wąskimi dyszami nawiewu. Ten projekt jest czymś pomiędzy pomysłem Volvo a Tesli.

W gamie jednostek zagoszczą pewnie te same silniki. To oznacza obecność benzyniaków 2.5 (182 KM i 240 Nm) i 2.4 Turbo (260 KM i 375 Nm). Za przeniesienie mocy na obie osie ma odpowiadać bezstopniowa przekładnia automatyczna.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy to nowy model Toyoty?

Maluch dostępny w carsharingu!