w

Subaru BRZ od Kuhl Racing. Muskularny body kit

Subaru BRZ Kuhl Racing
Subaru BRZ od Kuhl Racing. Muskularny body kit

Japońskie coupe nowej generacji doczekało się pakietu znanej firmy zajmującej się modyfikacjami.

Subaru BRZ od Kuhl Racing wygląda muskularnie i raczej nie należy do dyskretnych samochodów. Projekt został przygotowany z myślą o zbliżającym się Tokyo Auto Salon, które wystartuje już w styczniu. Warto dodać, że tuner pracuje też nad pakietem dla Toyoty GR 86, będącą bliźniaczą konstrukcją.

Zestaw dla Subaru BRZ będzie ogólnodostępny za 520 000 jenów, czyli około 4500 dolarów. Nie poinformowano jednak, kiedy rozpoczną się produkcja i realizacja zamówień.

Subaru BRZ – pakiet od Kuhl Racing

Trzeba przyznać, że japońskie auto prezentuje się bardzo okazale. Tuner postanowił wyraźnie obniżyć i poszerzyć karoserię, co sprawia, że Subaru BRZ Kuhl Racing wygląda, jak przyklejone do nawierzchni.

Subaru BRZ Kuhl Racing
Body kit wyraźnie poszerzył samochód

W skład zestawu wchodzą zmodyfikowane zderzaki, dodatkowe wloty, nakładki progowe, poszerzone błotniki, dyfuzor, a także tytanowe końcówki układu wydechowego. W oczy rzucają się również 19-calowe felgi ustawione w negatywie. Ich uzupełnieniem są opony Falken. Z kolei we wnętrzu zagościł system multimedialny firmy Pioneer.

Subaru BRZ tuning 2021
Pakiet będzie dostępny za około 4500 dolarów

Kuhl Racing zdecydował się tylko na poprawki stylistyczne, dlatego układ napędowy pozostał ten sam. To oznacza, że pod maską znajduje się benzynowa jednostka o pojemności 2,4 litra, która generuje 235 koni mechanicznych i 250 niutonometrów. Dzięki niej Subaru BRZ ma rozpędzać się do setki w mniej niż 6,5 sekundy.

Moc trafia oczywiście na oś tylną. Pomagać w tym może sześciobiegowa skrzynia manualna lub automat o tej samej liczbie przełożeń.

https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMOrZngswgeS2Aw?hl=pl&gl=PL&ceid=PL%3Apl

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowa Mazda Carol

Mazda Carol 2022 wjeżdża do gamy. Wygląda naprawdę zabawnie

Nieudany drift BMW

Zaspał z kontrą o całą wieczność. Nieudany drift zakończył się wstydliwym obrotem (wideo)