w

Stworzył coś wyjątkowego za 800 dolarów. Zwraca większą uwagę niż jadąc Ferrari

Auto w łodzi - dosłownie
Stworzył coś wyjątkowego za 800 dolarów. Zwraca większą uwagę niż jadąc Ferrari

Życie pokazuje, że naszą wyobraźnię mogą ograniczać różne czynniki. Jednym z najbardziej popularnych jest oczywiście skromny budżet na realizację.

Tak, czasem ma to związek z drugą połówką… Ten facet nie zamierzał jednak odpuszczać i stworzył coś, co pozwoliło osiągnąć ważny cel: wyróżniać się na drodze. Jeżeli to był jego jedyny wymóg, to spełnił go z bardzo dużym zapasem.

Auto w łodzi

Brzmi jak wycieczka do polskiego miasta, ale rzecz ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. Ten śmiałek wydał 100 dolarów na mocno zmęczoną łódź i 700 dolarów na Chryslera LeBarona. Jak można łatwo policzyć, za około 3 tysiące złotych nabył dwa… mało użyteczne sprzęty.

Postanowił jednak zrobić wielką dziurę w kadłubie, aby zmieścił się w niej wspomniany wyżej samochód. Potem zintegrował ze sobą te dwa różne twory. Co istotne, zrobił to całkiem estetycznie. Pojazd rzeczywiście wygląda jak jednostka wodna. Dzięki skromnemu prześwitowi sprawia wrażenie pływającej po asfalcie. Można? Można!

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Volvo zrzucanie aut z wysokości

Volvo zrzuciło swoje auta z… 30 metrów. Potem przekazało je służbom ratunkowym do celów badawczych

Auta za pieniądze z funduszu ministerstwa

Jakie auta mogą kupić gwiazdy za równowartość otrzymanych środków z Funduszu Wsparcia Kultury? Sprawdziliśmy…