w

Starszy Pan w Dodge’u Challengerze daje lekcję młodemu kierowcy Chevroleta Corvette (Video)

Stara motoryzacyjna prawda mówi: „Zawsze znajdzie się gość w szybszym samochodzie od Twojego”. Przekonali się o tym młodzi mężczyźni podróżujący w Chevrolecie Corvette C6.

Amerykański supersamochód spotkał się z prawdziwym muscle carem – Dodge’m Challengerem w wersji Hellcat. Znawcy tematu wiedzą doskonale, że to naprawdę potężna i trudna do okiełznania maszyna. Za jej kierownicą siedział starszy Pan w czapce z daszkiem. Krótko pisząc, niepozorny typ. Delikatna prowokacja, gaz do oporu i… młodzież została w tyle. Próby sprawdzenia osiągów przeprowadzono kilka razy i zawsze kończyły się tak samo.

Zamiast niegrzecznych docinek, obie strony wykazały się pokorą wobec siebie i miłymi słowami. Fajnie, tak powinno być. Szacunek dla Pana „Hellcata”, że realizuje swoją pasję, nie patrząc na metrykę. A teraz zobaczcie to nagranie:

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Subaru WRX STI przejdzie na emeryturę w 2018 roku

Women’s Car of the Year 2017 – kobiety wybrały najlepsze samochody!