w

Spot reklamowy – Opel Crossland X.

Opel Crossland X – Nowa propozycja Opla wkrótce dołączy do dynamicznie rozwijającego się segmentu SUV.

Crossland X, potrzebuje jednak więcej niż tylko ładnej prezencji i komfortowej jazdy, aby konkurować z takimi modelami jak Renault Captur czy Peugeot 2008.

Niemcy sądzą, że sprostali wysoko postawionym wymaganiom, dopieszczając nowy model i dodając kilka drobiazgów, które mogłyby ułatwić i chronić życie ich włascicieli.

Należą do nich „OnStar Personal Assistant”, system, który może być używany do rezerwacji pokoi hotelowych w czasie podróży. Jest to szczegółowo pokazane w krótkim filmie wydanym przez firmę Opel w ramach kampanii reklamowej modelu Crossland X.

Jest też automatyczny system hamowania awaryjnego, który robi dokładnie to, o czym świadczy jego nazwa. Jeśli podczas wypadku w samochodzie nikt nie odpowie na wysyłany sygnał awaryjny, na miejsce wysyłane są odpowiednie służby.

180-stopniowa kamera cofania jest przydatna nie tylko do parkowania, ale także do szpiegowania Twojej córki, a przyzwoity rozmiar bagażnika, który może wzrosnąć do 1.255 litrów w momencie złożenia tylnych siedzeń.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fenomenalne Ferrari Daytona trafi pod młotek.

BMW X6 M Manhart