w

Smart ForTwo Electric Drive Disney Edition

Japonia to kraj, który nieustannie zadziwia resztę globu. Przepisem na sukces na tamtejszym rynku jest umiejętne dopasowanie się w specyficzną kulturę. Tym razem swojego szczęścia próbuje Smart, wypuszczając limitowaną edycję elektrycznego ForTwo.

smart_fortwo_disney

Co wyróżnia model od setek podobnych Smartów? To, że został wystylizowany na… Myszkę Miki. Aby przypominać bohatera kultowych kreskówek Smart został polakierowany w kombinację czterech kolorów, charakterystycznych dla przyjacielskiej myszy – żółtego (lusterka), białego (felgi), czerwonego (nadwozie) i czarnego (dach i pozostałe elementy). Zmiany nie dotknęły natomiast układu napędowego, który jest taki sam jak w innych elektrycznych Smartach. Trzeba przyznać, że samochodzik pełen nawiązań do postaci stworzonej przez Walta Disneya prezentuje się interesująco. Seria wyjątkowych Smartów jest ograniczona do zaledwie 40 egzemplarzy, ale jesteśmy przekonani, że bardzo szybko znajdą swoich nabywców.

 

Źródło: WCF

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Formuła E: Pierwsze zwycięstwo dla di Grassiego

Wald International prezentuje Maserati Ghibli Black Bison