w

Skradziono samochód przystosowany do przewozu niepełnosprawnego dziecka. Rodzice proszą o pomoc (Video)

W sobotę 6 stycznia doszło do kradzieży Volkswagena Caddy o numerach rejestracyjnych CBR 60S9. Nagłaśniam sprawę, bo był to wyjątkowy egzemplarz.

Ten niemiecki kombivan należał do rodziców niepełnosprawnej Asi. Dziewczyna choruje na rdzeniowy zanik mięśni, co wymaga używania wózka inwalidzkiego. Srebrne Caddy było do tego specjalnie przystosowane, by rodzice mogli bez problemów przewozić dziecko na rehabilitacje i leczenie.

Na poniższym nagraniu pochodzącym z kamery lokalnego monitoringu widać moment kradzieży. Mężczyźni interesowali się także Transporterem, ale ostatecznie zdecydowali się na odjechanie jednym samochodem. Materiał video nie jest najwyższej jakości, ale jeśli rozpoznajcie sprawców lub spotkaliście wspomniany wyżej samochód, koniecznie zgłoście to na najbliższym komisariacie.

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BMW odzyskało rekord tankując M5 podczas driftowania (Video)

Honda NSX vs Honda CBR 1000RR – drag race (Video)