w

Skoda Rapid Sport Concept 2013

Skoda zmienia oblicze. Ta kojarzona do niedawna z nieco nudnawymi, aczkolwiek bardzo praktycznymi samochodami marka w ostatnich latach wprowadziła na rynek nowości, które zrewolucjonizowały jej postrzeganie.

 

Na początku maja nad jeziorem Worthersee odbyły się targi motoryzacyjne. Niestety, media przemilczały ten fakt, a bardzo niesłusznie. Skoda zaprezentowała tam koncept Rapida Sport, charakteryzującego się sportowym body kitem i podwójnym wydechem, podobnym do tego stosowanego w najmocniejszych Mercedesach. W środku zamontowano fotele Recaro i zmniejszono średnicę obręczy kierownicy. Zdecydowano się również na podświetlenie progów. Porażające wrażenie robią masywne, 19-calowe felgi.

 

Ale to nie wszystko – 11 lipca na Festiwalu Prędkości w Goodwood Skoda pokaże Octavię RS, na którą czeka spora grupa fanów czeskiej marki.

 

Autor: Miłosz Bagiński
Źródło: Worldcarfans

 

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mini Paceman od Roberto Cavalliego

Kia Soul EV