w

Skoda Kodiaq – wnętrze ujawnione

Już tylko godziny dzielą nas od debiutu najnowszej Skody, która przejmie rolę flagowego SUV-a w całej gamie.

skoda_kodiaq_interior_4

Kodiaq, bo taką nosi nazwę, będzie wykorzystywać ten sam nurt stylistyczny, co aktualnie oferowana generacja Superba. To oznacza, że urody mu nie zabraknie. Co ciekawe, w sieci pojawiło się już zdjęcie przedstawiające kokpit tego modelu. I musimy przyznać, że wygląda on najlepiej spośród wszystkich Skód. Jego design wzbogacają listwy ozdobne biegnące przez całą długość, pionowe nawiewy, i opadająca konsola środkowa. Nie zabrakło także ambientowego podświetlenia wnętrza. Rolę centrum dowodzenia pełni nowy ekran dotykowy. Cieszy również osobny, klasycny panel klimatyzacji, który ułatwia obsługę.
skoda_kodiaq_interior_3

 

Choć nie mieliśmy jeszcze styczności bezpośredniej, fotele wyglądają na duże i wygodne. Ale to przyjdzie nam dokładnie ocenić za jakiś czas. Warto zaznaczyć, że auto dysponuje trzecim rzędem, gdzie znajdziemy dwa dodatkowe fotele. Jeśli chodzi o bagażnik, to jak zwykle w przypadku czeskiej marki jest czym imponować. W standardowej konfiguracji ma aż 720 litrów, a po złożeniu drugiego rzędu(40/20/40) – 2065 litrów. Czapki z głów. Poza tym, projektanci zastosowali w aucie aż 30 rozwiązań z gatunku „Simply clever”. Nowa Skoda jest więc nie tylko atrakcyjną i nowoczesną, ale też praktyczną ofertą.

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Citroen Cxperience Concept

BMW serii 7 Coupe – już niebawem