w

Skoda Karoq Scout oficjalnie

Uterenowiona wersja uterenowionego samochodu? A i owszem. Po Kodiaq’u, przyszedł czas na model Karoq Scout, który ma jeszcze więcej off-roadowych atrybutów.

Ta wersja wyróżnia się srebrno-czarnymi osłonami na zderzakach i progach. Tak samo wykończono relingi i osłony bocznych lusterek. Dopełnieniem całości są 18-calowe felgi o wzorze „Braga”. We wnętrzu zagościły natomiast staranne obicia z brązowo-czarnej skóry. Nie zabraknie także wstawek imitujących  drewno, które powinny się znaleźć na panelach drzwiowych. Wyposażenie jest całkiem bogate, ale można je uzupełnić m.in. wyświetlaczem z możliwością personalizacji, który zastąpi analogowe zegary.

Co ważne, auto będzie standardowo wyposażone w napęd na cztery koła. Jeśli chodzi o silnik, klient będzie mógł postawić na 150-konne 1.5 TSI (7-biegowe DSG.) lub 2-litrowe TDI w dwóch wariantach (150- i 190-konnym, 6-biegowy manual lub 7-biegowe DSG).

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hyundai i30 N Line

Mercedes-Benz Klasy A Sedan

Mercedes-Benz Klasy A Sedan