w

Seat Leon od JE Design

Już wkrótce w nasze ręce trafi testowy Seat Leon. Póki co musimy się jednak zadowolić zdjęciami firmy JE Design, która wzięła na swój warsztat hiszpańskiego przedstawiciela segmentu C.

 

Za bazę posłużyła 3-drzwiowa odmiana w czerwonym kolorze, pod której maską pracuje wysokoprężny silnik 2,0 TDI o mocy 184 KM. Jeśli chodzi o modyfikacje optyczne, to pojawiły się czarne nakładki na zderzaki i progi, a także dyfuzor. Ponadto tuner zdecydował się na obniżenie zawieszenia o 30 mm. Dzięki temu 18-calowe felgi wyglądają na dużo większe, niż są w rzeczywistości.

 

Jak można się domyślić, JE Design zajrzało pod maskę… Postawiono na zmianę oprogramowania, która zwiększyła moc silnika do 210 KM i 430 Nm. Dzięki temu auto przyspiesza do pierwszej setki w 6,9 sekundy i rozpędza się do 228 km/h.

 

Źródło: WCF

 

Avatar photo

Napisane przez Wojciech Krzemiński

Jestem dziennikarzem motoryzacyjnym i przedsiębiorcą. Od 2012 roku prowadzę NaMasce.pl. Tworzę dla Was materiały o tematyce samochodowej i motocyklowej, ale też zaglądam do światów technologii, fotografii i biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Peugeot 308 R Concept doczeka się wersji produkcyjnej

Opel Adam Glam 1,4 Ecotec – dystyngowane maleństwo